Zasady rezerwacji szczenięcia

Zanim zdecydujesz się na rasę Cavalier King Charles Spaniel-zapoznaj się z naszymi zasadami dot. nabycia szczenięcia z naszej hodowli:

stopki

 1. Nim do nas zadzwonisz lub napiszesz, poczytaj o rasie, nie decyduj się na Cavaliera tylko ze względu na wygląd i starannie przemyśl, czy chcesz, aby Twój przyszły przyjaciel posiadał cechy przypisane rasie. Mioty pojawiają się u nas bardzo rzadko, zatem czasami będziesz musiał poczekać dłużej.
 2. Pisząc do nas pamiętaj, że bardzo chcemy poznać przyszłe domy, dlatego dodaj również opis siebie oraz swojej rodziny.
 3. Bądź przygotowany, że oprócz opowiadania o rasie, my także zadamy Ci sporo pytań. Każde z nich, pomoże nam w przyszłości dobrać dla Ciebie właściwego maluszka.
 4. Bądź gotowy nas odwiedzić, aby osobiście odebrać maluszka-nie dowozimy naszych szczeniąt do przyszłych domów.
 5. Podstawą rezerwacji maluszka w naszej hodowli jest podpisanie umowy rezerwacji oraz wpłata 500 zł kaucji, stanowiącej zabezpieczenie odebrania w wyznaczonym terminie szczeniaka.
 6. Pamiętaj, że ZASTRZEGOMY SOBIE PRAWO ODMOWY SPRZEDANIA SZCZENIAKA W KAŻDYM MOMENCIE TRWANIA UMOWY REZERWACJI. Jeżeli uznamy, że kupujący nie jest w stanie sprawować prawidłowej opieki nad szczeniakiem. W takiej sytuacji kaucja podlega zwrotowi w całości ( jednokrotność wpłaconej kwoty).
 7. W naszej hodowli to my wybieramy szczeniaka dla kupującego, zachowując przy tym maksymalną staranność, tak by malec jak najlepiej pasował do przyszłej rodziny.
 8. Pamiętaj, kupując psa w naszej hodowli zyskujesz wiernego przyjaciela, jak również całodobowe wsparcie, pomoc oraz swojego hodowcę, który będzie u waszego boku w każdym etapie życia psa.
 9. Szczenięta w naszej hodowli do nowego domu pojadą wyposażone w metrykę ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce jedyna organizacja należąca do FCI), wyprawkę, czip/tatuaż, książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami i odrobaczeniami, umowę i wytyczne co do dalszego postępowania.
 10.  Pamiętaj, im więcej dowiemy się o Tobie i twoich planach, potrzebach, oczekiwaniach, tym trafniej dobierzemy do Ciebie szczeniaka.
 11. Jeżeli szukasz psa do dalszej hodowli, poinformuj nas o tym już w pierwszej rozmowie, wybierzemy tylko takie szczenię, które będzie miało potencjał wystawowy i hodowlany.